SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Flickor inomhus
Kvinnor senior
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Mary-Ann Olsson -74 8.19 Malmö 09101
200 m Petra Lindell -78 27.35 Göteborg 950212
400 m Susanne Welander -69 1:04.54 Göteborg 09001
800 m Liv Lindberg -70 2:16.02 Stockholm 09002
1500 m Susanne Welander -69 4:55.43 Malmö 09101
60 m häck (84.0 cm) Filippa Ekbladh -85 10.94 Lund 030202
Höjd Felicia Hast -93 1.47 Malmö 090301
Stav --
Längd Filippa Ekbladh -85 4.81 Malmö 010128
Tresteg Martina Larsson -86 10.69 Malmö 020202
Kula (4.0 kg) Natalie Johansson -92 10.31 Malmö 090211
Flickor 19
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Mary-Ann Olsson -74 8.19 Malmö 09101
400 m --
800 m Jennika Larsson -91 2:42.43 Malmö 090301
1500 m Liv Lindberg -70 4:57.0m Luleå 8702
60 m häck (84.0 cm) Filippa Ekbladh -85 10.94 Lund 030202
Höjd Felicia Hast -93 1.47 Malmö 090301
Stav --
Längd Filippa Ekbladh -85 4.81 Malmö 010128
Tresteg Martina Larsson -86 10.69 Malmö 020202
Kula (4.0 kg) Natalie Johansson -92 10.31 Malmö 090211
Vikt Felicia Hast -93 11.80 Malmö 110216
Flickor 18
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Mary-Ann Olsson -74 8.19 Malmö 09101
200 m Petra Lindell -78 27.35 Göteborg 950212
400 m --
800 m Jennika Larsson -91 2:42.43 Malmö 090301
1500 m Liv Lindberg -70 4:57.0m Luleå 8702
60 m häck (84.0 cm) Filippa Ekbladh -85 10.94 Lund 030202
Höjd Felicia Hast -93 1.47 Malmö 090301
Stav --
Längd Filippa Ekbladh -85 4.81 Malmö 010128
Tresteg Martina Larsson -86 10.69 Malmö 020202
Kula (4.0 kg) Natalie Johansson -92 10.31 Malmö 090211
Flickor 17
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Mary-Ann Olsson -74 8.19 Malmö 09101
200 m Petra Lindell -78 27.35 Göteborg 950212
400 m --
800 m Fredrika Ljung -90 2:47.68 Malmö 030208
1500 m Liv Lindberg -70 4:57.0m Luleå 8702
60 m häck (76.2 cm) Mary-Ann Olsson -74 9.53 Malmö 8801
Höjd Felicia Hast -93 1.47 Malmö 090301
Stav --
Längd Filippa Ekbladh -85 4.81 Malmö 10128
Tresteg Martina Larsson -86 10.69 Malmö 020202
Kula (3.0 kg) Natalie Johansson -92 13.91 Göteborg 090307
Flickor 16
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Martina Larsson -86 8.24 Malmö 021207
200 m Anna Lindström -82 27.82 Malmö 970315
400 m --
800 m Fredrika Ljung -90 2:47.68 Malmö 030208
1500 m Marika Ljungberg -92 5:56.54 Malmö 080210
60 m häck (76.2 cm) Mary-Ann Olsson -74 9.53 Malmö 8801
Höjd Felicia Hast -93 1.47 Malmö 090301
Stav --
Längd Filippa Ekbladh -85 4.81 Malmö 010128
Tresteg Martina Larsson -86 10.69 Malmö 020202
Kula (3.0 kg) Natalie Johansson -92 12.65 Malmö 080227
Flickor 15
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Anna Lindström -82 8.37 Lund 970208
200 m Anna Lindström -82 27.82 Malmö 970315
1000 m Fredrika Ljung -90 3:33.3m Malmö 031206
60 m häck (76.2 cm) Mary-Ann Olsson -74 9.53 Malmö 8801
Höjd Mary-Ann Olsson -74 1.46 Malmö 8601
Stav --
Längd Natalie Johansson -92 4.79 Malmö 060205
Tresteg Filippa Ekbladh -85 9.05 Malmö 0129
Kula (3.0 kg) Natalie Johansson -92 11.81 Malmö 070310
Stafett 1600m (400m, 600m, 200m, 400m)
Hanna Hultén -90
Martinique von Schewelov -90
Fredrika Ljung -90
Christina Jerlehag -90
2:04.08 Malmö 041204
Flickor 14
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Natalie Johansson -92 8.40 Malmö 060204
200 m Natalie Johansson -92 28.99 Malmö 060121
800 m Fredrika Ljung -90 2:47.68 Malmö 030208
1000 m Fredrika Ljung -90 3:33.3m Malmö 031206
60 m häck (76.2 cm) Mary-Ann Olsson -74 9.53 Malmö 8801
Höjd Mary-Ann Olsson -74 1.46 Malmö 8601
Stav --
Längd Natalie Johansson -92 4.79 Malmö 060205
Längd (zon) Mary-Ann Olsson -74 5.34 Lomma 8703
Tresteg (zon) Filippa Ekbladh -85 9.76 Malmö 990214
Kula (3.0 kg) Natalie Johansson -92 11.08 Malmö 061203
Stafett 1600m (400m, 600m, 200m, 400m)
Clara Thorsén -96
Hanna Zetterman -95
Hanna Holmqvist -96
Hanna Joelsson -96
4:47.82 Malmö 090321
Flickor 13
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Filippa Ekbladh -85 8.45 Malmö 981205
200 m Lina Duvander -89 30.69 Malmö 020127
800 m Fredrika Ljung -90 2:47.68 Malmö 030208
60 m häck (76.2 cm) Hanna Zetterman -95 10.38 Linköping 080315
Höjd Mary-Ann Olsson -74 1.46 Malmö 8601
Stav --
Längd (zon) Mary-Ann Olsson -74 5.34 Lomma 8703
Tresteg (zon) Bella Gisel -07 10.03 Göteborg 20191130
Kula (2.0 kg) Myra Malmborg -01 11.98 Malmö 140126
Stafett 1600m (400m, 600m, 200m, 400m)
Hanna Zetterman -95
Tove Larsson -95
Anja Friberg -95
Josefin Lindgren -95
5:20.49 Malmö 080302
Flickor 12
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Filippa Ekbladh -85 8.77 Malmö 971206
200 m Hanna Holmqvist -96 31.01 Malmö 080210
600 m Bella Gisel -07 2.25.79 Malmö 20190113
800 m Rebecca Winberg -97 2:50.5m Malmö 091205
60 m häck (76.2 cm) Mary-Ann Olsson -74 10.46 Malmö 8601
Höjd Mary-Ann Olsson -74 1.46 Malmö 8601
Stav --
Längd (zon) Annika Thomsen -82 4.49 Malmö 941210
Tresteg (zon) Martina Larsson -86 8.85 Malmö 980301
Kula (2.0 kg) Bella Gisel -07 9.43 Malmö 20190210
4x200 m Eva-Marie Cederholm 24.92 Lomma 86
Stafett 2000m (600m, 200m, 800m, 400m)
Hanna Zetterman -95
Hanna Holmqvist -96
Amanda Schill -95
Josefin Lindgren -95
7:17.56 Malmö 070317
Flickor 11
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Sofia Wallertoft -92 9.01 Malmö 020127
200 m --
600 m --
800 m Amanda Schill -95 3:11.13 Malmö 060122
60 m häck (76.2 cm) Mikaela Platzack -90 14.02 Lund 010203
Höjd Mary-Ann Olsson -74 1.35 83
Stav --
Längd (zon) Isabelle Karlsson -94 4.44 Malmö 051203
Kula (2.0 kg) Josefin Karlsson -98 8.47 Malmö 091205
60 m häck (60.0 cm) Josefin Lindgren -95 14.15 Malmö 060122
Flickor 10
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Sofia Wallertoft -92 9.01 Malmö 020127
600 m --
800 m --
60 m häck (76.2 cm) --
Höjd Mary-Ann Olsson -74 1.35 83
Längd (zon) Sofia Wallertoft -92 4.07 Malmö 020126
Tresteg (zon) --
Kula (2.0 kg) Josefin Karlsson -98 7.51 Malmö 081206
Flickor 9
Gren Namn Resultat Tävling/plats Datum
60 m Sofia Wallertoft -92 9.15 Malmö 011201
600 m --
800 m --
60 m häck (76.2 cm) --
Höjd Mary-Ann Olsson -74 1.35 83
Längd (zon) Sofia Wallertoft -92 3.84 Malmö 011201
Kula (2.0 kg) Timja Malmborg -04 5.99 Malmö 130209
4x200m
Linnea Englund -06
Ida Kjellander -05
Linnéa Skoug -05
Julia Englund -06
2:20.49 Malmö 141206